PostWysłany: Śro 11:18, 27 Sie 2008    Temat postu:

PostWysłany: Śro 12:30, 27 Sie 2008    Temat postu:

ibrahimovic

Dołączył: 14 Sie 2008
Posty: 61

PostWysłany: Śro 19:58, 27 Sie 2008    Temat postu:

A mnie nie liczycie? Crying or Very sad Wink Przecież pisałem nawet w wywiadach, po 1 kolejce zmieniałem skład, a teraz wchodzę co chwile i patrze czy były wyniki 2 kolejki.
Jacku

Posty: 143

PostWysłany: Śro 23:08, 27 Sie 2008    Temat postu:

Czyli jednak gramy.
Druga kolejka pójdzie jutro.
A potem jednak 1-2 mecze w tygodniu.
I będę dawał dwa screeny z meczu. Staty i oceny piłkarzy.
Nie wiem czy jest sens robienia zmian, bo bardzo łatwo jest mi sięzagapić, a jeśli przegapie jedną zmiane i miałbym jednak rozgrywać mecz od początku to przecież musze rozgrywać każdy mecz kolejki. Proponowałbym, aby wykluczyćzmiany, lub wprowadzić tylko zmiany w 45' meczu i przypadku kontuzji. Wypowiedzcie sięna ten temat, proszę Wink
RAWI

Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 5

PostWysłany: Czw 0:04, 28 Sie 2008    Temat postu:

Jacku napisał:

Ok, super Smile
Co do zmian, proponuje by była też dostępna jedna zmiana w trakcie drugiej połowy (możnaby wymienić ZA JEDNYM RAZEM dowolną ilość graczy [1, 2 lub 3]). Co o tym sądzicie?
Annihilator

Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 99

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 0:23, 28 Sie 2008    Temat postu:

Cóż, kilka spraw.
1. Zmiany w 45' i w razie kontuzji to dobre rozwiązanie.
2. Wg mnie prowadzący powinien się w przypadku czerwonej kartki wykazać własną inicjatywą i przestawić zespół w ten sposób, żeby nie było np. dziury w obronie.
Bushido

Posty: 95

PostWysłany: Czw 9:05, 28 Sie 2008    Temat postu:

Co do zmain to ja jestem za tym zeby moznabylo je przeprowadzac w dwoch momentach podczas meczu, w przerwie i np. w 65 min. Czyli cos podobnego jak napisał RAWI, tylko zeby ustalona byla dana minuta.

Ostatnio zmieniony przez Bushido dnia Czw 9:05, 28 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Reduktor

Posty: 36

PostWysłany: Czw 9:19, 28 Sie 2008    Temat postu:

Co do zmian to nie mam żadnych zastrzeżeń, a co ze składami na dzisiejszy mecz mamy Ci je na PW wysyłać czy zamieścić w tych tematach, które założyliśmy?
Trezege_IFQ

Posty: 16

PostWysłany: Czw 11:20, 28 Sie 2008    Temat postu:

To jak zdecydowaliście sie grać to moge przejąć wolne Manchester City??
Baboon

Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 292

PostWysłany: Czw 12:18, 28 Sie 2008    Temat postu:

Jest Twoje.

Mysle, ze zmiany tylko w 45. minucie to dobre rozwiazanie , byloby tez duzym ulatwieniem dla prowadzacego. Wiec jestem za. W przypadku czerwonej kartki/ kontuzji musimy liczyc na prowadzacego, zeby ustawil wszystko jak najkorzystniej dla nas.
Jacku

Posty: 143

PostWysłany: Czw 12:35, 28 Sie 2008    Temat postu:

W taki razie, kolejke rozegramy na 100% jutro. Macie czas na składy do 24. SKłady można podawać w tematach lub poprzez PW, jeśli ktoś ma taktyke, której nie chce innym pokazywać.
Zmiany będą w 45' i w przypadku kontuzji czy czerwonej kartki.
Trezege_IFQ

Posty: 16

PostWysłany: Czw 12:46, 28 Sie 2008    Temat postu:

Chciałbym sie zapytać o jedno. Można swoją takse zrobioną w fm wrzucić na jakiś serwer. Plik będzie w rozmiarze tac., czyli wystarczy,że ją wczytasz. Wszystkie strzałki i polecenia drużynowe ustawią sie same,ty będziesz musiał uzupełnic tylko skład. Moim zdaniem jest to duże ułatwienie dla ciebie,bo wątpie czy wszyscy zmieniają taktykę co kolejke.

PostWysłany: Czw 15:14, 28 Sie 2008    Temat postu:

Pomysl Trezege moze i dobry, ale ja nie gram w fma to chyba nie bede specjalnie instalowal zeby ustawic taktyke
Trezege_IFQ

Posty: 16

PostWysłany: Czw 15:26, 28 Sie 2008    Temat postu:

potter napisał:

Ale to tylko dla tych co maja FM.

Jeszcze jeden mam pomysł,chodzi o nagrywanie meczów. Nagranie meczu zajmuje około 60 kb,czyli mniej niż screen statystyk. Aha i jeszcze w nagranym meczu znajdują sie wszystkie statystyki i oceny piłkarzy.Więc to jest chyba bardziej opłacalne. Dla ciebie będzie szybciej rozgrywać kolejki i szybko sie nie zniechęcisz Smile

Ja bym ci proponował dla tych co maja fm nagrywać mecze a dla tych co nie maja lub nie chą instalować dawać normalne statystyki,(tak jak to zrobiłeś wcześniej). Zaoszczędzisz sobie duzo czasu moim zdaniem. Idea
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Informacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)